Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w placówce sądowej
  • Koło
Koło, Koło, wielkopolskie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
7. 6. 2024

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Obowiązki

  • utrzymanie porządku i czystości w Sądzie Rejonowym: mycie korytarzy, sprzątanie sal sądowych, wyrzucanie śmieci, serwis toalet

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pełnoletność

Oferujemy

  • 4 godziny pracy: godziny popołudniowe, do ustalenia, od pon. do pt.
  • umowę o pracę, pół etatu, wynagrodzenie: 2121,00 zł brutto/1 miesiąc
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny: 508-017-904, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.

  • Praca Koło
  • Pracownik fizyczny Koło
  • Pracownik produkcji Koło
  • Pracownik biurowy Koło
  • Koło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851