Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w placówce bankowej
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, podkarpackie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
28. 3. 2024

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 5600 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 6900 osób. Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Obowiązki

  • utrzymanie porządku i czystości w placówce bankowej: odkurzanie, mycie podłogi, mycie przeszkleń, serwis toalet, zaplecza socjalnego, wynoszenie śmieci
  • inne prace porządkowe

Wymagania

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (Posiadamy status Zakładu pracy chronionej)
  • chęć, zaangażowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • zatrudniamy pełnoletnie osoby

Oferujemy

  • umowę o pracę, wynagrodzenie: 1060,50 brutto/1 miesiąc
  • pracę w obiekcie: ul. Poniatowskiego
  • 2 godziny pracy: pon.: od 9.30 do 11.30, wt.: od 8.15 do 10.15, śr.: od 8.00 do 10.00, w czw. oraz pt.: od 8.15 do 10.15
  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie Koordynatora

  • Posiadamy status zakładu pracy chronionej.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.

  • Praca Stalowa Wola
  • Pracownik fizyczny Stalowa Wola
  • Pracownik produkcji Stalowa Wola
  • Pracownik biurowy Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551