Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w laboratorium
  • Malbork
Malbork, Malbork, pomorskie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
6. 9. 2024

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.Firma porządkowa zatrudni osoby do sprzątania w laboratorium

Obowiązki

  • utrzymanie porządku i czystości w laboratorium: odkurzanie, mycie podłóg, serwis toalet oraz zaplecza socjalnego, wynoszenie śmieci oraz mycie szkła laboratoryjnego, utrzymanie czystości mikrobiologicznej

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pełnoletność

Oferujemy

  • Pracę w systemie trzyzmianowym, 5 dni w tygodniu wg grafiku:
  • I zmiana: od 5.30 do 13.30
  • II zmiana: od 13.30 do 21.30
  • III zmiana: od 21.30 do 05.30
  • umowę zlecenie, stawka: 28,10 zł brutto/1 godzina
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.

  • Praca Malbork
  • Pracownik biurowy Malbork
  • Pracownik fizyczny Malbork
  • Pracownik produkcji Malbork
  • Malbork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544