Pracodawca Poszukuje Pracownika
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Konge Hjem
27. 8. 2024

Firma z długoletnim doświadczeniem na rynku poszukuje pracowników ogólnobudowlanych do wykańczania Mieszkań Dom i użyteczności publicznej .
Oferujemy ciągłość pracy przez cały rok.
Praca na terenie Całe Polski Głównie Delegacje.
Preferowana współpraca na dłuższy czas. Chętnie nawiążemy współpracę z ekipami budowlanymi.
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.
Obowiązki:
Montaż elementów suchej zabudowy gk (ściany, sufity, itp.).
Montaż sufitów modułowych.
Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie).
Prace ogólnobudowlane wewnętrzne.
Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych.
Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy.
Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.
Prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy.
Wymagania:
Doświadczenie w pracach remontowych i wykończeniowych.
Umiejętność obsługi elektronarzędzi.
Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Brak nałogów (alkohol, narkotyki).
Zdolności manualne i techniczne.
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.
Podstawowa wiedza z zakresu elektryki i hydrauliki.
Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.
Cv można wysyłać na Adres E-mail: @

  • Praca Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584