Prace produkcyjne/ wózki UDT - Opoczno
  • Opoczno
Opoczno, Opoczno, Łódzkie, Polska
'RCR' sp. z o.o.
13. 9. 2024

Firma zajmująca się produkcją glinki min. dla Tubądzina, Cer-techu, Cersanitu, Cerami Paradyż poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko produkcyjne z uprawnieniami UDT.

Pracownik będzie wykonywał czynności związane produkcją prefabrykatu do tworzenia płytek ceramicznych.

Opis stanowiska:

Prowadzenie procesu odważania i transportu surowców do produkcji fryt ceramicznych,

Zapewnienie ciągłości podawania zestawów do pieca wannowego,

Utrzymywanie niezbędnej ilości surowców w silosach,

Nadzór nad prawidłową eksploatacją instalacji odważania

Wymagania:

Umiejętność podstawowej obsługi komputera,

Obsługa wózków widłowych - mile widziane uprawnienia UDT

Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

pracę w systemie 3-zmianowym,

od poniedziałku do piątku,

możliwość przyuczenia, ale mile widziane małe doświadczenie,

28,10-30,50 zł/h,

umowa zlecenie -> umowa o pracę

  • Praca Opoczno
  • Opoczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748