Prace pomocnicze w sklepie / 4-dniowe zlecenie
  • Grodzisk mazowiecki
prace pomocnicze w sklepie / 4-dniowe zlecenie
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Poszukujemy dwóch osób do 4-dniowego zlecenia w sklepie w Grodzisku Mazowieckim.

Twoje zadania: pomoc przy wykładaniu i układaniu towaru, porządkowanie sklepu, metkowanie, itp.

Jeśli jesteś dyspozycyjny/a w dniach: 07.06, 08.06, 10.06 i 11.06 w godzinach 8-18 to zgłoś się do nas!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w określonych dniach i przedziale godzinowym
  • mile widziany status studenta lub ucznia do 26 roku życia
  • zaangażowanie i chęć do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę zlecenie na czas wykonywanej pracy
  • pracę w dniach 07.06, 08.06, 10.06 i 11.06 w przedziale godzinowym 8-18
  • stawkę godzinową 29 zł/h brutto (dla uczniów i studentów poniżej 26 roku życia brutto=netto)
  • wsparcie innych pracowników podczas wykonywania zadań

Zadania

  • pomoc przy wykładaniu i układaniu towaru, porządkowanie sklepu, metkowanie, itp.

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080