Prace pomocnicze na magazynie - PANOWIE
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
PPT Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej PPT Sp. z o.o. (certyfikat 8101) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:Prace pomocnicze na magazynieMiejsce wykonywania pracy: Bydgoszcz

Obowiązki

  • rozładunek i załadunek opon samochodowych;
  • pomoc przy pakowaniu paczek;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

  • minimalne doświadczenie w pracy na magazynie;
  • chęć oraz motywacja do pracy;
  • osoba szukająca pracy na stałe.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (stawka 29,00 zł.brutto/h);
  • praca zmianowa;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246