Prace na produkcji dla Panów- dużo miejsc/transport pracowniczy
  • Jarocin
Jarocin, Jarocin, Podkarpackie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
2. 10. 2024

Sprawdź naszą ofertę już dziś-i zyskaj solidne warunki współpracy od zaraz!

Dzwoń tel. 573 207 669

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn,
  • wsparcie produkcji.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 29,40 zł brutto, nocka 31,40 zł brutto, sobota 32,40 zł brutto, niedziela 35 ,40 zł brutto,
  • dodatek frekwencyjny 150 zł brutto- doceniamy Twoja obecność w zespole,
  • system 4 brygadowy,
  • transport pracowniczy z miejscowości Krotoszyn, Milicz, Kobylin, Koźmin, Ostrów Wielkopolski,
  • do dyspozycji parking, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka),
  • opiekę dedykowanego koordynatora,
  • wdrożenie i przeszkolenie,
  • grupowe ubezpieczenie, PPK,
  • kartę Multisport,
  • możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy.

  • Praca Jarocin
  • Pracownik produkcji Jarocin
  • Jarocin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116