Prace na produkcji dla Panów-dużo miejsc/Dzwoń!
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
2. 10. 2024

Szukamy osób chętnych do współpracy w Jelczu- zapewniony transport pracowniczy z Oławy, Strzelina, Brzegu, Namysłowa. Dzwońl. 725-259-122

Opis stanowiska:

  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • obsługa maszyn
  • prace w zależności od działu

Z racji specyfiki pracy oferta kierowana do Panów. Mamy również wolne miejsca dla kandydatów posiadających UDT.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz
  • sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Natychmiastowe rozpoczęcie pracy i stabilną współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa, dodatki frekwencyjne i produkcyjne
  • Coroczny wzrost wynagrodzenia
  • Płatny program poleceń- pracuj z nami, polecaj i zarabiaj
  • Darmowy transport z Oławy, Strzelina, Brzegu i Namysłowa
  • Możliwość przejścia na umowę o pracę po 6 miesiącach
  • Kartę na napoje do automatu
  • Szkolenia i uprawnienia (np. wózki widłowe, suwnice)
  • Program stypendialny Exact Future - do 20 000 zł na studia
  • Zaliczki po 2 miesiącach, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, PPK
  • Wsparcie koordynatora i pełne wdrożenie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Pracownik produkcji Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116