Prace magazynowe w Cyfrowym Polsacie od zaraz dla studentów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
18. 7. 2024

Szukasz pracy ? Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie ? Dobrze trafiłaś/łeś !Poszukujemy pracowników!Nie wymagamy doświadczenia wszystkiego cię nauczymy.Szukamy energicznych, chętnych do pracy, zaangażowanych, punktualnych i sumiennych osób na stanowisko:pracownika Kompletacji urządzeń konsumenckich Miejsce pracy : Warszawa - Targówek - Cyfrowy Polsat

Obowiązki

  • aktywacja dekoderów
  • sprawdzanie stanów magazynowych
  • pakowanie
  • drobne prace monterskie dekoderów telewizyjnych

Wymagania

  • posiadania statusu ucznia/studenta (tylko osoby pełnoletnie)
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 lub 14-22
  • pozytywne nastawienie i chęć nauki
  • dla najlepszych możliwość awansu w strukturach firmy

Oferujemy

  • stawkę od 28,10 brutto/h
  • umowę zlecenie
  • pracę w przyjaznym, młodym, zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • darmowy dojazd z Dworca Wileńskiego i Dworca Wschodniego
  • pracę zmianową 6:00 - 14:00, 14.00-22.00
  • wolne weekendy
  • miłą atmosferę

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536