Praca zdalna - Call Center
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Foltaik Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Nasza firma ma ofertę WSZYSTKICH produktów dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, a skorzystać z niej mogą zarówno klienci biznesowi jak i indywidualni, zarówno mieszkańcy domów jak i bloków. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, sprzedażą komponentów, montażem i pozyskiwaniem dotacji. Aktualnie rekrutujemy osoby na stanowisko konsultanta telefonicznego.

Obowiązki

  • Wykonywanie połączeń z bazy otrzymanych przez firmę numerów
  • Systematyczność
  • Samodyscyplina

Wymagania

  • Jesteś słowny i odpowiedzialny?
  • Potrafisz pracować systematycznie ?
  • Masz dostęp do komputera i internetu?
  • Jeśli tak zapraszamy do naszego zespołu!

Oferujemy

  • Szkolenie wstępne
  • Intuicyjny system do wykonywania połączeń
  • Wsparcie na każdym etapie pracy
  • Wysokie zarobki

  • rekrutację prowadzimy na terenie całego kraju

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714