Praca za granica pracownicy Techniczni
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
HR SIGMA
9. 5. 2024

Jesteś doświadczonym frezerem CNC i szukasz stabilnej pracy w pełnym wymiarze godzin? Jesteś samodzielnym pracownikiem i masz doświadczenie z oprogramowaniem Heidenhain? Jesteś chętny do nauki? Mamy dla Ciebie świetna ofertę!!!
Zaaplikuj na to stanowisko, a jeśli jesteś tym, którego szukamy, możesz rozpocząć pracę jako frezer / wycinacz CNC w przyszłym tygodniu! Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie. Po okresie wprowadzającym będziesz pracować samodzielnie na 5-osiowej wytaczarce sterowanej CNC DBC110II. Posiadamy maszyny marek Doosan, Okuma i Sachmann. Obrabiasz między innymi metal, żeliwo, stal nierdzewną, mosiądz, aluminium i miedź. Praca jest w pełnym wymiarze godzin w systemie dwu zmianowym, gdzie poranna zmiana jest od 05:30 do 14:00 a popołudniowa od 14:00 do 23:15 (poniedziałek – czwartek), w piątki koniec pracy jest już o 18:00. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za produkcję działu frezowania. Maszyny na jakich będziesz pracować to: Doosan DBC 110 II
Obowiązki:
-Samodzielnie obsługujesz maszyny do frezowania, głównie 5-osiową wytaczarkę DBC110II
-Ustawiasz maszyny i przeprowadzasz kontrole (sterowanie Heidenhain i MasterCam)
-Produkcja małych serii 1 - 20 szt. o wymiarach 200 - 3500 mm i dokładności 0,01 mm
-Jesteś odpowiedzialny za optymalizację narzędzi i ich zarządzaniem
-Przeprowadzasz drobne prace konserwacyjne
-Dbasz o porządek na stanowisku pracy
Co oferujemy
-Wynagrodzenie +/- €2160- €3030 netto miesięcznie przy 40 godzinach + 15% dodatku zmianowego
-Wynagrodzenie +/- €500 - €700 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków – możliwość negocjacji, + 15% dodatku zmianowego
-Wynagrodzenie od €18,00 brutto za godzinę
-Stała praca na 2 zmiany, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
-Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
-20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
-Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
-Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
-Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
-Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
-Wypłata wynagrodzenia co tydzień
-Możliwość stałego zatrudnienia
-Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
-Akcja: F2F
-Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów
Czego potrzebujemy
-Obróbka skrawaniem jest Twoją pasją
-Posiadasz od 3 do 5 lat doświadczenie w wykonywaniu prac związanych z obróbką skrawaniem
-Jestes odpowiedzialny i potrafisz samodzielnie pracować
-Posiadasz doświadczenie w programowaniu za pomocą Heidenhain
-Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
-Jestes zaangażowany w powierzone obowiązki
-Posiadasz czynne prawo jazdy
-Posiadanie średniego wykształcenia w branży metalurgicznej będzie na plus
-Znajomość Mastercam nie jest konieczna, ale jest zaletą
-Posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem
O firmie
Naszym klientem jest firma działająca na rynku już od 1958 roku. Specjalizuje sie w produkcji i konserwacji maszyn i części wykorzystywanych w różnych specjalistycznych branżach: od żeglugi po lotnictwo i kosmonautykę, oraz od przemysłu pożywczego po stalowy. Produkują między innymi produkty i półprodukty dla klientów z branży lotniczej takich jak elementy poszycia oraz dysz do statków kosmicznych. Zaawansowane techniki produkcji są stosowane w kontekście wysokich wymagań jakościowych, które mają zastosowanie do produktów lotniczych.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Redaktor techniczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246