Praca za granicą - Mechanik ciężarówek, Elektryk ciężarówek
  • Poznan
Poznań, Poznan, wielkopolskie, Polska
HP GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13. 9. 2024
2 000,00 - 4 000,00 € miesięcznie netto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Praca za granicą – Niemcy, Belgia, Francja
Stanowiska: - Mechanik ciężarówek, - Elektryk ciężarówek.
Wymagania stanowiska
- Min. 1 rok doświadczenia. - Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.
Oferujemy
- 4 tygodni pracy, 2 tygodnie płatnego urlopu. - Praca: pon-pt 7:00-19:00, sobota 7:00-16:00, niedziele wolne. - Zakwaterowanie (pokoje 1-2 osobowe), transport i odzież robocza po stronie pracodawcy. - Bezpośrednie zatrudnienie w kraju pracy. - Wynagrodzenie: 2000-4000 Euro (w zależności od doświadczenia).

  • Praca Poznań
  • Mechanik Poznań
  • Elektryk Poznań
  • Technik mechanik Poznań
  • Technik elektryk Poznań
  • Technik mechanik okrętowy Poznań
  • Technik mechanik lotniczy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567