Praca za granicą elektryk dekarz spawacz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Konkretjobs
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

*Ogłoszenie o pracę w Niemczech*
Firma **KonkreTJobs** poszukuje wykwalifikowanych pracowników do pracy na stoczni w Niemczech i i projektach przemysłowych oraz budowlanych
**Opis stanowiska:*
-Elektryk
-Dekarz
-Hydraulik
-Spawacz
-Ślusarz
-Tynkarz
-Malarz
-Brukarz
- Praca długoterminowa
- Prace elektryczne przy budowie i remontach statków
- Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych na jednostkach pływających
**Wymagania:*
- Doświadczenie w pracy jako elektryk, najlepiej na stoczni
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- Uprawnienia elektryczne
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych
- Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność
**Oferujemy:*
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Darmowe kwatery
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: ** konkretjobsgmail.com *.
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z 575 882 035 nami!

  • Praca Warszawa
  • Dekarz Warszawa
  • Spawacz Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055