Praca z systemem nagrodowym.
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Lavoro Due Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Lavoro Due Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:
➞ Pakowacz
► Obowiązki:
• pakowanie produkcji (art. spożywcze)
• etykietowanie
► Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• stabilne zatrudnienie
• samodyscypliny
• system premiowy
► Oczekiwania wobec Kandydata:
• gotowość do podjęcia pracy
• ze względu na projekt, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• zaangażowanie
• książeczka sanepidowska
Ze względu na projekt poszukujemy osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
→ Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV za pośrednictwem portalu.
Prosimy o dołączenie klauzuli, dotyczącej przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych, o treści dostępnej na naszej stronie internetowej www.lavorodue.pl

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584