Praca z językiem rosyjskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Bartosz
6. 6. 2024

Nasza Firma poszukuje do swojego biura osoby biegłej w języku rosyjskim, która dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś komunikatywnym, zaangażowanym i samodzielnie działającym specjalistą, ta praca może być dla Ciebie doskonałą okazją!
Wymagania:
Biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie.
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Umiejętność obsługi komputera i pakietu biurowego (Word, Excel, PowerPoint itp.).
Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem.
Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
Doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
Obsługa korespondencji w języku rosyjskim (pisanie, tłumaczenie, odpowiedzi na zapytania).
Współpraca z klientami zagranicznymi i utrzymywanie relacji biznesowych.
Organizowanie spotkań, konferencji i podróży służbowych.
Przygotowywanie raportów, prezentacji i innych dokumentów.
Koordynacja działań z innymi działami firmy.
Wykonywanie innych zadań biurowych zgodnie z potrzebami firmy.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na pełen etat w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.
Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowymi benefitami.
Elastyczne godziny pracy.
Jeśli jesteś zainteresowany(a) tą ofertą pracy i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim przez formularz wraz z krótkim listem motywacyjnym, w którym opiszesz swoje doświadczenie oraz dlaczego chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wszystkim aplikującym z góry dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Miejscowość: Warszawa
Zapraszamy do udziału w rekrutacji i dołączenia do naszego zespołu!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851