Praca weekendowa- produkcja- idealna dla studentów/uczniów
  • Polkowice, Głogów, Lubin, Przemków
dolnośląskie, Polkowice, Głogów, Lubin, Przemków, Dolnośląskie, Polska
AAS RECRUITMENT sp. z o.o.
10. 4. 2024

W Polkowicach mamy dla Ciebie ofertę współpracy weekendowej- pt nocki, soboty 1 i 2 zmiana (8h). Idealna oferta dla studentów, osób uczących się.

Opis stanowiska:

  • wsparcie produkcji
  • obsługa maszyn
  • montaż elementów na linii

Wymagania:

  • status ucznia/studenta
  • ukończone 18 lat
  • dyspozycyjność do pracy piątki, soboty

Oferujemy:

  • stawkę godzinową oraz dodatek nocny
  • możliwość zdobycia doświadczenia i szybkiego zarobku
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • wsparcie dedykowanego koordynatora
  • wdrożenie i przeszkolenie
  • bezpłatne busy z Polkowic, płatne busy z Głogowa, Lubina
  • dużo wolnych miejsc- przyjdź ze znajomymi i pracuj w zgranym zespole

  • Praca dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862