Praca wakacyjna w markecie, Dino Polska S.A, Małdyty
  • Małdyty, ostródzki, warmińsko-mazurskie
Małdyty
Karolina
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy:

Praca wakacyjna w markecie

Małdyty, warmińsko-mazurskie

SZUKASZ ZAJĘCIA, KTÓRE POZWOLI CI ZAROBIĆ NA WŁASNE POTRZEBY?

CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU?

PRZYJDŹ DO NAS!

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

wykładanie towaru z zachowaniem obowiązujących standardów

zapewnienie należytej estetyki ekspozycji

dbanie o porządek na sali sprzedaży

obsługa Klienta

PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ:

możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb

stabilność zatrudnienia, umowę o pracę

możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne

niezbędne szkolenia

atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

ZADZWOŃ!

785-347-224

ODPOWIEMY NA KAŻDE ZGŁOSZENIE!

  • Praca Małdyty
  • Małdyty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157