Praca w winnicy we Francji
  • Jasło, jasielski, podkarpackie
Jasło
Grupa Bis-Pol WM Sp. z o.o. Sp. k.
20. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy pracę w winnicy we Francji.

Miejsca dla Par i Panów.

Obowiązki obejmują:

Przycinanie winorośli,

Przywiązywanie pnączy,

Usuwanie zbędnych pędów,

Plewienie i usuwanie chwastów,

Naciąganie drutów między palikami podtrzymującymi winorośl.

Długość kontraktu: około 8 tygodni.

Termin wyjazdu: 27 kwietnia, 4 maja i 11 maja.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracach na winnicy lub innych pracach rolniczych mile widziane.

- Prawo jazdy kategorii B.

- Umiejętność komunikacji w języku angielskim lub francuskim na poziomie umożliwiającym komunikację z pracodawcą (1 - 2 osoby w grupie).

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie: umowa o pracę tymczasową.

- Zakwaterowanie bezpłatne w domach prywatnych.

- Pokrycie kosztów przejazdu Polska – Francja.

- Wynagrodzenie: 11,65 EUR/h brutto plus bonusy oraz dodatek na wyżywienie: 12 EUR/dzień.

- Wynagrodzenie miesięczne 1850 - 2000 EUR NETTO (8 000 do 9 000 PLN NETTO) + premia 250 EUR na pokrycie kosztów podróży.

- 40-48 godzin pracy w tygodniu, 5 lub 6 dni w tygodniu.

Brak opłat rekrutacyjnych.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem 13 446 32 95 lub 669 586 699

Numer oferty pracy #1074452

Szczegółu na naszej stronie pod linkiem:

www.bispolhr.com/pl/oferty/praca-w-winnicy_1074452

Grupa Bis-Pol WM

ul. Floriańska 17/15

38-200 Jasło

NIP: 685-232-94-78

www.bispolhr.com

  • Praca Jasło
  • Jasło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714