Praca w Sklepie PRIMARK!Kraków:28;30.04 i 2i 4.05
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteś dostępny/a w dniach:28.04 30.04.02.05 i 04.05?

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze?

Masz wolny czas w godzinach:13:15-21:30?

Potrzebujemy Państwa wsparcia w okresie długiego weekendutj. 28.04 30.04 ; 2.05 i 4.05, w godzinach popołudniowych tj.

Aktualnie poszukujemy osób do pomocy w bieżących zadaniach w sklepie odzieżowymPrimarkw Bonarka City Center.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach popołudniowych (13:30-21:45)-
  • dyspozycyjności w dniach 28.04,30.04, 02.05, 04.05.
  • odpowiedzialności, dokładności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę zlecenie
  • pracę w dniach:28.04; 30.04 02.05 oraz 04.05.
  • w godzinach 13:30-21:45
  • stawkę 28,50zł/brutto

Zadania

  • prace pomocnicze w sklepie odzieżowym
  • układanie ubrań na półki/wieszaki

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570