Praca w sklepie PRIMARK Kraków: 18.05.
  • Kraków
praca w sklepie PRIMARK Kraków: 18.05.
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteś dostępny/a w dniu: 18.05. (sobota) ?

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze?

Masz wolny czas w godzinach: 13:15- 21:30?

Aktualnie poszukujemy osób do pomocy w bieżących zadaniach w sklepie odzieżowymPrimark w Bonarka City Center

Oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych: 13:15- 21:30
  • dyspozycyjności do pracy w dniu 18.05.
  • dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę zlecenie
  • pracę w dniu 18.05. (sobota) oraz w innych terminach
  • w godzinach: 13:15- 21:30
  • stawkę 28,50zł brutto/ h

Zadania

  • prace pomocnicze w sklepie odzieżowym
  • układanie ubrań na półki/wieszaki

  • Praca Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322