PRACA W SKLEPIE ORTOPEDYCZNYM dla zawodu medycznego
  • Żary
Żary, Żary, lubuskie, Polska
EURO-MED s.c. Jolanta Ziębacz, Dariusz Ziębacz
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagany zawód medyczny:

  • fizjoterapeuta - minimum licencjat

  • ratownik medyczny

  • opiekun medyczny

  • pielęgniarka / emerytowana pielęgniarka

  • technik lub magister farmacji

  • osoby z co najmniej wykształceniem średnim oraz kwalifikacjami nabytymi do dnia 10 lutego 2009 r. w ramach kursu z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych

  • itp.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo oraz dobór sprzętu ortopedycznego

  • realizacja zleceń NFZ

  • wystawianie dokumentów handlowych

  • kompleksowa obsługa klienta

Wymagania:

  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

  • komunikatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wsparcie merytoryczne oraz możliwość rozwoju

  • pracę w miłej atmosferze

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Praca Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662