PRACA W SKLEPIE OD ZARAZ!
  • Boguchwała
Kraków, Boguchwała, Podkarpackie, Polska
Agencja Pracy FallWork
21. 8. 2024

APT Poszukuje do pracy na stanowisko TRADYCJA - obsługa lady wędliny i sery na wagę.
Możliwość przeszkolenia i pracy od zaraz.
Zakres obowiązków:
- obsługa Klienta przy ladzie wędliny-sery
- systematyczna kontrola właściwego ułożenia asortymentu w ladzie
- odpowiedzialność za zapewnienie świeżości towaru oraz zachowanie norm jakościowych
Wymagania:
- Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub aktualna książeczka sanepidowska
- chęć do pracy w systemie zmianowym
- łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
Oferujemy:
- umowę zlecenie
- szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
- stawkę godzinową 28,10 zł/h
- wynagrodzenie wypłacane w postaci tygodniowej, lub miesięcznej do 15-tego dnia miesiąca
- profesjonalne wdrożenie i wsparcie
Osoby zainteresowane proszę o SMS o treści Boguchwała na nr 795 005 974 lub o przesłanie CV.
Pamiętaj o dodaniu do swojej aplikacji, klauzuli RODO: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

  • Praca Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567