Praca w sklepie mięsnym Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, Polska
'RCR' sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

-Obsługa klienta i kasy fiskalnej

-Obsługa krajalnicy do mięsa

-Prace porządkowe na terenie sklepu

Wymagania:

-Chęć do pracy

-Doświadczenie w handlu

-Znajomość obsługi krajalnicy

-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

-Aktualne badania sanepidowskie

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie

-Praca w godzinach 8-16

-Stawka godzinowa 27,70 zł/h

-Możliwość przejścia na umowę o prace

KRAZ 25663

  • Praca Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179