Praca w sklepie internetowym
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Delewin Prime
16. 4. 2024

Szukamy pracownika na stanowisko „Obsługa sprzedaży zamówień internetowych/magazynier”
Co oferujemy:
- stabilne zatrudnienie, firma na rynku od 2016 roku
- umowę o pracę/zlecenie
- szkolenie wstępne pomoc we wdrożeniu.
- godziny pracy od 7.00 do 15.00 w Sosnowcu (Niwka)
Zakres obowiązków:
- przyjmowanie dostaw z towarem, obsługa magazynu,
- przygotowanie towaru do wysyłki,
- obsługa komputera, drukowanie zamówień i tworzenie rachunków
- obsługa klienta drogą mailową i telefoniczną,
- wykonywanie poleceń przełożonego
Czego oczekujemy:
- zaangażowania, punktualności, odpowiedzialności, uczciwości,
- praca z komputerem i internetem,
- dodatkowym atutem podstawy grafiki komputerowej do tworzenia postów na FB i Instagram

  • Praca Sosnowiec
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Sosnowiec
  • Pracownicy uczelni w Polsce Sosnowiec
  • Doradca podatkowy w Polsce Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749