Praca w restauracji SUBWAY
  • Warszawa
praca w restauracji SUBWAY
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Royal Sub Sp. Z.O.O.
22. 9. 2024

Poszukujemy studentów lub uczniów szkół policealnych do pracy w porze dziennej i nocnej w restauracji SUBWAY w Warszawie na ul. Świętokrzyśka 18 .
ETAT PEŁNY LUB CZĘŚĆ.
Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę zlecenie,
- elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracowników,
- szerokie szkolenie i przygotowanie do samodzielnej pracy na stanowisku,
- stabilność zatrudnienia,
- pozytywną atmosferę i pracę w młodym zespole,
- STAWKA PODSTAWOWA + SYSTEM PREMIOWY
Wymagania:
- Nie wymagamy doświadczenia, wymagana znajomość języka polskiego, mile widziana znajomość j. angielskiego i książeczka sanepidowska lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia.
Zakres obowiązków:
- zaangażowanie i miła obsługa klientów
- przygotowywanie składników do produkcji kanapek
- dbanie o czystość w restauracji
- wykonywanie bieżących prac
Jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytania, pisz śmiało - chętnie odpowiemy!

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836