Praca w przetwórstwie ryb – od zaraz!
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Niden
6. 6. 2024

Dla Klienta zajmującego się produkcją i przetwórstwem węgorzy, makreli oraz łososia,
Poszukujemy pracowników , którzy w stałej temperaturze 10 st.
będą pakować ryby w różnego rodzaju opakowania.
Zadania:
- pakowanie ryb,
- sortowanie gatunków ryb według ustalonych standardów,
- oznaczanie, oklejanie,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy,
Oferujemy:
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 16:00 ( sporadycznie soboty )
- pracownicy codziennie dostają czysty kombinezon, buty, rękawiczki , fartuchy,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- przyjazne środowisko pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności ( bez stawek wiekowych),
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
- wsparcie polskojęzycznego Koordynatora,
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.58 Euro tygodniowo,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
Oczekujemy:
- brak przeciw wskazań zdrowotnych do pracy w temperaturze ok. 10 stopni,
- wyjazd na dłuższy okres czasu (minimum rok),
- dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
- umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
Miejsce pracy – Enkhuizen
Rodzaj umowy – umowa holenderska
Wynagrodzenie – 13,27 € brutto za godz.

  • Praca Radom
  • Przetwórca ryb Radom
  • Doradca podatkowy w Polsce Radom
  • Pracownicy uczelni w Polsce Radom
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851