Praca w ogrodnictwie | okolice Krefeld
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
SARA Personal
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Praca w ogrodnictwie | 12,65€/h | okolice Krefeld
Opis stanowiska:
Praca przy maszynie doniczkowej,
Pakowanie roślin i przygotowywanie do sprzedaży,
Uprawa roślin. gotowych do sprzedaży, prace związane z uprawą
Wymagania niemieckiego pracodawcy:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
Możliwość podjęcia pracy od ZARAZ
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego
Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność
Pracodawca niemiecki oferuje:
Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Umowę na czas określony do 30.09.2024
Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,65€/h brutto
Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
Stałą, stabilną pracę w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie
Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
Opłacanie składek emerytalnych
Po wiecej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego

  • Praca Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448