Praca w obiekcie handlowym z monitoringiem - Węgrów
  • Węgrów
Węgrów, Węgrów, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
16. 10. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Poszukujemy Pracownika Ochrony do jednego z obiektów handlowych.

Lokalizacja: Węgrów

Godziny pracy: 08:00-21:00

Zadania:

  • obserwacja terenu sklepu za pomocą monitoringu i przeciwdziałanie kradzieżom,
  • obchody po hali sklepowej.

Wymagania:

  • niekaralność,
  • podstawy obsługi komputera,
  • zaangażowanie,
  • sumienność,
  • chęci do pracy,
  • mile widziane osoby z doświadczeniem.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie,
  • stawka 29,00 zł brutto/godz.
  • darmową opiekę medyczną,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dostęp do bezpłatnych kursów i szkoleń dostępnych na firmowej platformie pracowniczej,
  • indywidualne konto pracownika na platformie Nais, gdzie można pobierać informacje o odprowadzonych składkach i podatkach (tzw paski), składać wnioski online, oraz pobierać zeznanie roczne pit-11.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 6.0.9.7.3.0.2.3.7.

  • Praca Węgrów
  • Węgrów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662