Praca w Niemczech- Operator maszyn i urządzeń do produkcji betonu
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa urządzenia do produkcji samozagęszczalnego betonu przemysłowego,
  • Zapewnienie i monitorowanie sprawnego przebiegu produkcji i dystrybucji wewnętrznej,
  • Monitorowanie poziomów zapasów w odniesieniu do planowania produkcji,
  • Wykrywanie i usuwanie usterek przy wsparciu naszej własnej technologii zakładowej,
  • Wsparcie przy konserwacji jak również współpracowników w miejscu pracy,
  • Komunikacja z przełożonymi i dostawcami.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na produkcji, obsłudze maszyn,
  • Mile widziana wiedza w zakresie dziedziny produkcji betonu,
  • Zmysł techniczny i zręczność manualna,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Niezależny i sumienny sposób pracy.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Umowę na czas nieokreślony,
  • Stałe godziny pracy,
  • Premie świąteczne,
  • Firmowy program emerytalny,
  • Benefity firmowe, premie zdrowotne,
  • Leasing rowerów firmowych.

  • Praca Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Technik urządzeń sanitarnych Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Operator Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567