Praca w Niemczech dla kobiet, mężczyzn oraz par! OD ZARAZ
  • Niemcy
Niemcy, Lipsk, Niemcy, Niemcy
Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska
6. 6. 2024

Obowiązki

  • PRACA NIE WYMAGA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • Pracownik porusza się po hali wózkiem elektrycznym( na te wózki nie są wymagane uprawnienia), na widły z tyłu pobiera europaletę na której kompletuje zamówienie wyświetlone na monitorze. Monitor ulokowany jest na przodzie wózka
  • TROCKEN- asortyment suchy: makarony, chemia, napoje, słoiki
  • Praca od poniedziałku do piątku, czasami mogą się zdarzyć również pracujące soboty
  • OBST (warzywa i owoce)
  • Praca od poniedziałku do piątku + niedziela ( płatna dodatkowo 50%)
  • System pracy dwu zmianowy:
  • 5:00/6:00 rano
  • 16:00
  • Praca z monitorem

Wymagania

  • Posiadanie samochodu (jedno na grupę)
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stawka: 13,00€ brutto + 0,50€ premia za normę
  • Święta 100%
  • Nadgodziny: 25%
  • Zakwaterowanie:
  • Mieszkanie w mieszkaniu w bloku, pokoje dwuosobowe wraz z łazienką. Kwota 220 euro za mieszkanie pobierana jest automatycznie przy wypłacie. Nie pobieramy kaucji
  • Zapewniamy:
  • Niemiecką umowę o pracę na pełen z gwarancją godzin 152h, - pierwsza umowa na 9 miesięcy
  • Ubezpieczenie zdrowotne(AOK lub DAK)
  • Pakiet socjalny
  • Wypłaty miesięcznie do 20 dnia miesiąca, przelewane na konto walutowe albo niemieckie
  • Możliwość pobrania zaliczki po przepracowanym tygodniu
  • Urlop w wysokości 24dni (płatny)
  • Premie świąteczne, dodatki wakacyjne
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą

  • 76 147
    15 080