Praca w Niemczech, bez języka i doświadczenia
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Oferujemy sprawdzoną i stabilną pracę w Niemczech zarówno na produkcji (np. spożywczej lub automotive), jak również na magazynie, w różnych lokalizacjach na terenie całych Niemiec. Zapewniamy w pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy z parkingiem i dostępem do Internetu.

WYMAGANIA:
  • Na większości projektów nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani doświadczenia.

OFERUJEMY:
  • Zatrudniamy na podstawie UMOWY O PRĄCĘ na pełen etat. Stawki wynagrodzenia od 13,00 EUR do nawet ok. 15 EUR, w zależności od rodzaju pracy i okresu zatrudnienia. Do tego szereg dodatków godzinowych, premii i benefitów. Opieka polskich kierowników.
  • Skontaktuj się z Nami tel. 12 656 50 05 (od pn. do pt. w godz. 9:00 - 16:00) lub prześlij do nas swoje CV/ dane kontaktowe, i poczekaj na kontakt ze strony naszego Konsultanta.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 123
20 838