Praca w Markecie Spożywczym
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jobman
3. 8. 2024

Jobman Sp. z o.o. marka należąca do Jobman Group Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej działającej na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:
Pracownik działu mięso/ryby/wędliny/kasy/hala
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
! WYMAGANE ORZECZENIE LEKARSKIE DC. SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH !
OBOWIĄZKI:
Do zadań osoby pracującej na powyższym stanowisku należeć będzie:
- wykładanie towaru, obsługa działu
OFERUJEMY:
- umowę zlecenie
- stawkę od 28,10zł brutto/h do 30zł brutto/h(netto dla studenta do 26 r. ż.)
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
- możliwość refundacji badań sanepidu
- konkurs "URODZINOWA KASA", w którym możesz wygrać aż 3000 zł brutto premii
Zainteresowanych proszę o smsa na numer 797 - pokaż numer telefonu - z dopiskiem "Praca Grodzisk Mazowiecki"

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544