Praca w Markecie
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Dino Polska
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Praca w Markecie z orzeczeniem
Miejsce pracy: Ligota Wielka gm. Oleśnica
Region: Dolnośląskie
Dino Polska S.A. poszukuje Kasjera/Sprzedawcy do sklepu w miejscowości Ligota Wielka!
Oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Dino Polska S.A.!
Opis stanowiska:
- Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
- Przygotowywanie towaru do sprzedaży
- Wykładanie towaru na półki
- Dbanie o porządek i czystość w sklepie
- Udzielanie informacji klientom
- Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego
Co oferujemy:
-stabilność zatrudnienia- umowa o pracę,
-niezbędne szkolenia
-możliwość rozwoju- możliwości awansu wewnętrznego.
-atrakcyjne benefity( ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki),
Nie wymagamy doświadczenia, ważne jest zaangażowanie oraz chęć pracy!

  • Praca Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567