PRACA W MARKECIE!
  • Łęka Opatowska
Trzcinica, Łęka Opatowska, Wielkopolskie, Polska
Dino Polska
5. 4. 2024

## Dino Polska S.A. poszukuje Kasjera/Sprzedawcy do sklepu w Opatów gm. Łęka Opatowska!
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Dino Polska S.A.!
Opis stanowiska:
- Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
- Przygotowywanie towaru do sprzedaży
- Wykładanie towaru na półki
- Dbanie o porządek i czystość w sklepie
- Udzielanie informacji klientom
- Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego
Co oferujemy:
-elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich potrzeb,
-stabilność zatrudnienia- umowa o pracę,
-niezbędne szkolenia
-możliwość rozwoju- możliwości awansu wewnętrznego.
-atrakcyjne benefity( ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki),
Nie wymagamy doświadczenia, ważne jest zaangażowanie oraz chęć pracy!