Praca w magazynie-wysokie zarobki! | Zakroczym/Work in the warehouse-high wages! | Zakroczym
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, Masovian Voivodeship, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera lub bez / Picking orders with or without a scanner
  • Drobne prace porządkowe / Minor cleaning work
  • Pakowanie i sortowanie towaru / Packaging and sorting of goods

WYMAGANIA:
  • Zaangażowanie i chęć do pracy / Commitment and willingness to work

OFERUJEMY:
  • Nawet do 7300 netto miesięcznie! (Pamiętaj, jeżeli jesteś studentem twoje wynagrodzenie brutto = netto!) / Up to 7300 net per month! (Remember, if you are a student your brutto=netto!)
  • Wysoką PREMIĘ regulaminową – nawet do 1600 zł / HIGH REGULATORY PREMIUM - even up to 1600 zł
  • Dodatki za wyniki pracy i frekwencję / Performance and attendance bonuses
  • Pracę w godzinach: 08:00-18:00 i 18:00-4:00 / Working hours: 08:00-18:00 i 18:00-4:00
  • Możliwość wyrabiania dużej ilości godzin, również w weekendy / Ability to make a large number of hours, including on weekends
  • Wsparcie koordynatorów OTTO / Support from OTTO coordinators
  • Rekrutację on-line / Online recruitment
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków / Personal accident insurance
  • Karta multusport / Multusport card
  • Dostęp do pakietu medycznego / Access to a medical package
  • Łatwy dojazd z Warszawy do Zakroczymia / Easy access from Warsaw to Zakroczym

  • Praca Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662