Praca w Magazynie - Magnice koło Wrocławia
  • Magnice
, Magnice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Obsługa procesów magazynowych: rozładunku i załadunku, przy użyciu wózka widłowego i skanera

- Rozmieszczanie towaru w magazynie

- Prowadzenie dokumentacji magazynowej

- Kontrola jakościowa i ilościowa towaru

- Kontrola stanów magazynowych

WYMAGANIA:

- Mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe

- Prawo jazdy kat. B

- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (06.00 -14.00, 14.00 – 22.00)

- Dokładność, sumienność i zaangażowanie

- Gotowość do pracy podczas dodatkowych zmian

OFERUJEMY:

- Stawkę na początek 29,76 zł brutto/h

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- Wynagrodzenie 29,76 zł brutto/h + dodatki

- Premie miesięczne i kwartalne

- Możliwości awansu oraz zdobycia nowych umiejętności

- Możliwość wdrażania innowacji oraz własnych pomysłów

- Możliwość pracy na nowych technologiach

- Praca na nowym sprzęcie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

72 121
13 678