Praca w magazynie Magazynier
  • Jawczyce
mazowieckie, Jawczyce, mazowieckie, Polska
GABONA
17. 9. 2024

      Europejski lider sprzedaży online profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu oraz specjalistycznej pielęgnacji twarzy i ciała.W związku z rozwojem na rynkach Unii Europejskiej i w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu, Magazynier

Obowiązki

  • - kompletowanie zamówień zgodnie ze zleceniem
  • - przygotowywanie paczek do wysłania
  • - sortowanie produktów
  • - etykietowanie,nanoszenie oznaczeń – np. kodów kreskowych
  • - foliowanie
  • - dodawanie gratisów, próbek
  • - łączenie produktów w pakiety
  • - obsługa urządzeń biurowych

Wymagania

  • - umiejętność organizacji czasu pracy
  • - mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • - uprawnienia na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem
  • - osoby bez doświadczenia również zapraszamy do współpracy, zapewniamy pakiet szkoleń

Oferujemy

  • - zatrudnienie na pełny etat – umowa o pracę
  • - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus system premiowy)
  • - odzież i obuwie robocze
  • - prywatną opiekę medyczną, siłownię oraz zniżki pracownicze na produkty z oferty firmy
  • - przerwę śniadaniowa 30 minut wliczoną do czasu pracy
  • - możliwość rozwoju zawodowego
  • - pracę w godzinach 8:00 – 16:00 od pn. do pt

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584