Praca w magazynie -> do 5300 zł brutto->umowa zlecenie->od zaraz
  • Międzyrzecz
praca w magazynie -> do 5300 zł brutto->umowa zlecenie->od zaraz
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletacja zamówień zgodnie z informacją ze scanera (opisane wszystkie kroki)
  • obsługa wózka widłowego oraz scanera
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo na magazynie

WYMAGANIA:
  • gotowości i chęci do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • otwartości oraz zaangażowania w powierzone obowiązki
  • nie wymagamy doświadczenia - możesz liczyć na wsparcie naszych liderów, którzy wszystkiego Cię nauczą

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie 4 650 zł brutto (dla studentów bądź uczniów 4 650 zł netto!)
  • dodatkowo płatna praca w soboty, stawka 150%
  • premia do 15% wartości wynagrodzenia podstawowego za realizację celów wydajnościowych (do 698 zł brutto)
  • stabilne zatrudnienie w perspektywie długoterminowej na podstawie umowy zlecenia
  • pracę od poniedziałku do piątku (czasem zdarza się praca w soboty) w systemie dwuzmianowym 6-14 oraz 14-22
  • przyjazne środowisko pracy
  • dostęp do kuchni (kawa, herbata, ciepłe napoje)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782