Praca w magazynie EDCO €14,82 /h | PRACA na już!!
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
OTTO Work Force
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca na jedną lub dwie zmiany, głównie od poniedziałku do piątku – w szczytowych okresach również w soboty, za które otrzymasz dodatki! Na miejscu dostępna jest stołówka w której można kupić ciepły posiłek, napoje, owoce... Automat z przekąskami oraz bezpłatna kawa i herbata.

Jako pracownik w dziale rozładunku zaczniesz od rozładowywania kontenerów. Później zostaniesz przeszkolony także na inne pozycje, aby mieć więcej możliwości i zyskać jeszcze lepsze wynagrodzenie! np. zbieranie produktów za pomocą wózka EPT, sortowanie paczek, przygotowywanie zamówień i przenoszenie palet za pomocą wózków elektrycznych (alternatywnie możesz pracować w dziale ekspozycji, gdzie w wyznaczonych zespołach będziesz realizować specjalne zamówienia).

WYMAGANIA:
  • Brak lęku wysokości
  • Dobra kondycja fizyczna – dużo stania i chodzeni
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego daje możliwość awansu, otrzymania bezpośredniego kontaktu i nawet zostania w Holandii na stałe!

OFERUJEMY:
  • Minimum formalności - rekrutacja online
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14,82 EURO/godz. (wliczony dodatek urlopowy)
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do/z miejsca pracy – jeśli potrzebujesz!
  • Ubezpieczenie NNW oraz dostęp do opieki zdrowotnej
  • Aplikacja myOTTO, telefoniczna pomoc dostępna 24/7

Opłaty*:

€35,58 tygodniowo za ubezpieczenie

€126,56 tygodniowo za zakwaterowanie

ponoszone tylko w przypadku korzystania z usług zorganizowanych przez OTTO

INTERESUJĄCE? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536