Praca w magazynie automotive – Komorniki (Poznań) | do 5210 zł na rękę
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, Wielkopolskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Prace magazynowe: pakowanie, metkowanie, układanie części,

Kompletowanie zamówień,

Obsługa skanera,

Możliwość obsługi wózków jezdniowych (dla osób z prawem jazdy kat. B).

WYMAGANIA:

Motywacja do pracy i nauki

Możlwość pracy w systemie 3-zmianowym (po 8h)

OFERUJEMY:

Praca na 3 zmiany (8h) z możliwością wydłużenia do 10h w okresach wzmożonych zamówień

Możliwość pracy na różnych stanowiskach (pakowanie, kompletacja zamówień, obsługa wózków dla osób z prawem jazdy kat. B)

COTYGODNIOWE WYPŁATY

Wsparcie konsultantów

Rekrutacja online

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Karta Multisport

Dostęp do prywatnej opieki medycznej

Możliwość dłuższego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta

  • Praca Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563