Praca w luksusowym hotelu w Dubaju – Dział F&B
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Talent Odyssey LTD
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty
Branża: Hotelarstwo
Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Miasto: Dubaj
Rodzaj pracy: Pełen etat
Rodzaj kontraktu: Współpraca długoterminowa (co najmniej 1 rok)
Okres próbny 3-6 miesięcy
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą
20 dni płatnego urlopu
Wymiar czasu pracy (dni): 6 dni w tygodniu / 26 dni w miesiącu
Wymiar pracy (godziny): 8,5h dziennie / 0,5h przerwy
Nadgodziny: Tak – za zgodą pracownika
Odbiór z lotniska: Tak lub zwrot kosztów dojazdu z lotniska
Bezpłatny bilet lotniczy: Tak – koszt zakupu biletu lotniczego do Dubaju pokrywa pracodawca
Bezpłatne zakwaterowanie: Tak
Bezpłatne wyżywienie: Tak – 3 posiłki dziennie
Pomoc w przygotowaniu dokumentacji: Tak, w tym uzyskanie niezbędnej Wizy
Uniform: Tak
Wynagrodzenie netto: od 2840 AED do 5900 AED + napiwki
Opis stanowiska & zakres obowiązków
Dołącz do zespołu jednej z najbardziej prestiżowych sieci luksusowych hoteli w Dubaju! Obecnie poszukujemy osób pełnych pasji na stanowiska w dziale Food & Beverage. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kelnerem, barmanem, hostessą, czy posiadasz doświadczenie managerskie w F&B, możesz rozwinąć z nami swoją karierę i umiejętności w jednym z najnowocześniejszych miast na świecie. Dzięki podjęciu współpracy podpiszesz kontrakt długoterminowy na co najmniej 1 rok. Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska i poprzedniego doświadczenia a ostateczna oferta jest przedstawiana bezpośrednio przez przedstawiciela hotelu.
Wymagania
• Co najmniej rok doświadczenia w 4/5 gwiazdkowym hotelu
• Płynna znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
• Dyspozycyjność do wyjazdu na co najmniej 1 rok.
Benefity
• Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju współdzielonym (pokój 2-osobowy)
• Bezpłatny bilet lotniczy
• Bezpłatne 3 posiłki dziennie (również w trakcie dnia wolnego)
• Zapewniony uniform
• Szkolenie na miejscu
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Odbiór z lotniska po przylocie
• Zdalny proces rekrutacji
• Umowa podpisywana bezpośrednio z hotelem
• Świadectwo pracy i referencje
• Wsparcie w przygotowaniu dokumentów w tym uzyskaniu Wizy.
Dokumenty niezbędne do podjęcia pracy w Dubaju:
Kandydaci muszą zawsze posiadać ważny paszport na okres powyżej 1 roku, a pracodawca będzie odpowiedzialny za wydanie wizy.
Proces rekrutacji
1. Po przejściu zdalnej rozmowy kwalifikacyjnej oferta zostanie wysłana do kandydata,
2. Po zaakceptowaniu oferty przez kandydata hotel przygotuje umowę
3. Po podpisaniu umowy przez kandydata hotel zajmie się procedowaniem dokumentów oraz złoży wniosek o wizę dla kandydata
4. Po wydaniu wizy hotel zarezerwuje lot, przygotuje zakwaterowanie oraz zorganizuje proces wdrożenia kandydata na miejscu
Pozostałe informacje
Pensje są zazwyczaj wypłacane pod koniec miesiąca między 23 a 29 dniem miesiąca. Dubaj nie posiada podatku dochodowego.
Umowa jest podpisywana przed zarezerwowaniem biletu i wylotem do pracy.
Wszyscy kandydaci zostaną ubezpieczeni przez pracodawcę i mogą korzystać z opieki lekarskiej w ramach swojego ubezpieczenia i uzyskać zniżki na leczenie, leki itp.

  • Praca Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914