Praca w Łodzi - Stare Bałuty - Operator produkcji/Nastawiacz maszyn
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jeśli poszukujesz pracy od zaraz, znasz specyfikę pracy w zakładzie produkcyjnym - mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Aktualnie dla jednego z naszych klientów zajmujących się produkcją kosmetyków, pilnie poszukujemy osób do pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych tworzących masy kosmetyczne.

Miejsce pracy: Łódz (Stare Bałuty)

Poszukujemy osób silnych fizycznie (może się zdarzyć, że będziesz coś podnosić) oraz skrupulatnych i skupionych na szczegółach (będziesz pracować na recepturach i dokładnych instrukcjach).

Na stanowisku Nastawiacza maszyn będziesz odpowiadać za ustawienia zgodnie z parametrami oraz przezbrojenia. Możliwe, że będziesz musiał naprawić także drobną awarię.

Oferujemy umowę o pracę (bezpośrednio z zakładem), pierwsza na 2 miesiące (kolejna na rok, następna na czas nieokreślony!

Na obu stanowiskach wymagamy posiadania książeczki sanepidowskiej (warunek konieczny!)

Wymagania

Proponujemy pracę w systemie 2 zmianowym(6-14 i 13:45 -21:45) - od poniedziałku do piątku (mogą się zdarzyć soboty pracujące – dodatkowo płatne).

Wynagrodzenie miesięczne od 5200-5600 zł brutto podstawy

System premiowy po okresie próbnym - 400 zł brutto miesięcznie.

Ponadto oferujemy:

- niezbędne szkolenia i wdrożenie w obowiązki;

- prywatną opiekę medyczną;

- pakiet sportowo-rekreacyjny;

- bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą koniecznie wyślij swoje CV lub zadzwoń 735 924 008 i dowiedz się więcej

  • Praca Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Operator Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544