Praca w kuchni/sprzątanie
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Akademicki Poznań Fundacja
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy
Akademik Sołek w Poznaniu poszukuje kucharki.
Wymagania:
• doświadczenie praktyczne pracy w kuchni (gotowanie, pieczenie, pomoc w kuchni)
• samodzielność w działaniu
• umiejętność pracy w zespole
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
Zakres obowiązków:
- przygotowanie kolacji i obiadu według ustalonego jadłospisu (ok. 8-12 osób)
- uwzględnianie potrzeb dietetycznych mieszkańców
- przestrzeganie zasad higieny obowiązujących w sektorze gastronomicznym
- zmywanie
- utrzymanie porządku w kuchni, magazynie i jadalni
- kontrola jakości produktów
- utrzymanie w dobrym stanie maszyn i narzędzi
- sprzątanie części mieszkalnej (3 h tygodniowo)
Oferujemy:
• umowę o pracę na okres próbny (1 miesiąc) z możliwością pracy na stałe (umowa o pracę)
• zatrudnienie na 3/4 etatu: pn-pt (30 h tygodniowo)
• wynagrodzenie płacone na czas (2700 zł netto)
• przyjazną atmosferę w pracy – doceniamy pracę w kuchni i prace domowe!
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

  • Praca Poznań
  • Szef kuchni Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544