Praca w księgowości
  • Toruń
praca w księgowości
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
biuro rachunkowe
8. 10. 2024

Jesteśmy biurem rachunkowym z wieloletnią tradycją, Przyjmiemy do pracy osobę znającą zasady prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT.
Zakres obowiązków:
- prowadzenie kpir oraz ewidencji VAT,
- sporządzanie deklaracji podatkowych PIT i JPK_VAT,
- kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty z klientami biura.
Wymagania:
- znajomość zasad prowadzenie kpir oraz ewidencji VAT,
- znajomość pakietu MS Office,
- sumienność i odpowiedzialność w działaniu,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe.
Mile widziana znajomość programów Insert GT, a w szczególności Rachmistrz GT,
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenia,
- wsparcie głównego księgowego i doradcy podatkowego,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych w zakresie ksiąg handlowych,
- uczestnictwo w szkoleniach zawodowych.
Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

  • Praca Toruń
  • Doradca podatkowy w Polsce Toruń
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Toruń
  • Pracownicy uczelni w Polsce Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190