Praca w Katowicach- sprzątanie / 4 h w ciągu dnia
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
31. 8. 2024

Firma Seris Cleaning wykonuje kompleksowe usługi porządkowe mające na celu stałe utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów i supermarketów, kompleksów rekreacyjnych oraz placówek służby zdrowia.

Poszukujemy do naszego zespołu osób zdecydowanych, które chcą rozwijać swoje umiejętności w serwisach sprzątających lub takie które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową. Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy.

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za porządek na obiekcie
  • Wykonywanie czynności zgodnie z wytycznymi kontrahenta
  • Praca w wymiarze 4 godzin dziennie ,od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-10:00 lub 16:00-20:00  .

Obiekt, gdzie świadczymy usługi czystości znajduje się w Katowicach ulica Stalowa . Praca od poniedziałku do piątku, w oparciu umowy zlecenie .

Poszukujemy osób:

  • Potrafiących działać zespołowo
  • Zaangażowanych i sumiennych
  • Dyspozycyjnych i punktualnych
  • Z doświadczeniem w sprzątaniu lub z predyspozycjami do zdobycia umiejętności - dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie!

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie 29 zł brutto/godzinę
  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Pełne niezbędne wyposażenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego lub o kontakt pod numerem 6.9.5.9.6.0.5.1.9 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

  • Praca Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536