Praca w kameralnej kawiarni
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kłodzka Café
11. 4. 2024

Szukamy pracownika, część etatu w godzinach popołudniowych i weekendy. Praca w osiedlowej, kameralnej kawiarni na Gaju, przy ul. Kłodzkiej.
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub b2b, preferowany status studenta/ucznia.
Wymagania: aktualna książeczka Sanepidu.
Start: według dostępności.
Zadania:
- budowanie relacji z naszymi gośćmi
- otwieranie kawiarni (włączanie świateł, maszyn w kuchni, przygotowanie sali i łazienki dla gości )
- serwowanie rzeczy z menu (mamy nieskomplikowane menu, głównie lody, kawa, herbata, soki i ciasta, gofry, kanapki)
- dbanie o czystość w całym lokalu (każdy ogarnia po sobie, jednak co jakiś czas trzeba posprzątać na poważnie)
- wsparcie przy organizacji imprez zamkniętych i warsztatów w kawiarni, idealnie jeśli chcesz coś poprowadzić, animować
- kontakt i obsługa dostawców (przywożą wszystko pod drzwi, trzeba pokwitować odbiór i czasem zapłacić)
- kontrola stanu produktów (dbamy o spokojne dostawy, unikamy braków i latania po mieście)
- wsparcie w marketingu (to ważne - szukamy kogoś, kto będzie się dzielił naszymi treściami, polecał i przyznawał do Kłodzkiej)
Jesteśmy otwarci na każdego, kto myśli o takiej pracy. Może ktoś z Was albo mama którejś z Was szuka pracy. Nie trzeba dźwigać, nie ma szczególnie brudnej pracy. Miejsce jest świeżo zrobione.
Szukamy osoby przyjaznej, która lubi ludzi i szuka czegoś na dłużej. Nie jest konieczne doświadczenie w gastronomii, jednak przyda się sympatia do jedzenia i kawy.
Nasi goście to przede wszystkim rodzice z dziećmi i dzieci bez rodziców.
Prosimy o kontakt mailowy: klodzkacafe gmail.com

  • Praca Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864