Praca w Holandii dla Zbrojarz / Cieśla
  • Leszno
Leszno, Leszno, Wielkopolskie, Polska
KK Global Company
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko: Zbrojarz/Cieśla - Praca w Holandii
Opis Stanowiska:
Poszukujemy doświadczonych Zbrojarzy/Cieśli do pracy w Holandii. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie i montaż elementów zbrojeniowych oraz drewnianych form do betonowania, w ramach różnorodnych projektów budowlanych. Dołącz do naszego zespołu i współtwórz solidne i trwałe konstrukcje.
Wymagania:
-Minimum 2 lata doświadczenia jako Zbrojarz lub Cieśla.
-Znajomość technik zbrojeniowych i umiejętność czytania rysunków technicznych.
-Umiejętność pracy z narzędziami i maszynami stosowanymi w branży.
-Dokładność, precyzja i zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie.
-Stabilne zatrudnienie w dynamicznej branży budowlanej.
-Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i rozwoju zawodowego.
-Zakwaterowanie w Holandii oraz wsparcie w organizacji formalności.
Dane Kontaktowe:
Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie jako Zbrojarz/Cieśla i pracować w Holandii, prześlij swoje CV na adres e-mail: @
Uwaga: Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości nazwy stanowiska oraz swojego imienia i nazwiska.

  • Praca Leszno
  • Cieśla Leszno
  • Zbrojarz Leszno
  • Leszno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914