Praca w Gdańsku Osowie - Operator produkcji - Nowe wynagrodzenie!
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych klientów zajmujących się produkcją rur oraz rurociągów poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik/Operator produkcji.

Miejsce pracy: Gdańsk Osowa

 Obowiązki:

- obsługa maszyn produkcyjnych;

- szlifowanie i cięcie produktu;

- ustawianie maszyn zgodnie z parametrami;

- kontrola jakości wytwarzanych elementów;

- drobne naprawy uszkodzonych produktów.

 Oczekujemy:

- chęci do pracy;

- umiejętności obsługi narzędzi pneumatycznych i pomiarowych;

- zdolności manualnych, skrupulatności i dokładności;

- tężyzny fizycznej;

- braku przeciwskazań do pracy z włóknem szklanym i substancjami chemicznymi;

- gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym w godz. 6:45-18:45, 18:45-6:45, 2 dni wolne i tak ciągiem.

Wymagania

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na produkcji lub w branży budowlanej;

- podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz uprawnienia UDT do obsługi suwnic (możliwość bezpłatnego wyrobienia).

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez klienta;

- umowę na czas nieokreślony po 9 miesiącach;

- stabilność zatrudnienia;

- wynagrodzenie miesięczne 5500 zł brutto;

- system premiowy (do 15 % wynagrodzenie zasadniczego);

- dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym (600 zł);

- atrakcyjny system poleceń pracowniczych do 5000 zł;

- benefity pozapłacowe:

-       Karta multisport za 1 zł;

-       Prywatna opieka medyczna za 1 zł;

-       Ubezpieczenie grupowe;

-       Dodatkowy płatny dzień wolny;

-       Premie świąteczne;

-       Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;

 - możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń 735 924 008

  • Praca Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Operator Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536