Praca w Bielsku od Zaraz/Mega Benefity+UoP!
  • Bielsko-Biała,Czechowice Dziedzice
śląskie, Bielsko-Biała,Czechowice Dziedzice, śląskie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nie wymagamy dużego doświadczenia – wystarczy Twoje zaangażowanie i gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

Szczegóły- dzwoń tel. 724-833-035 lub wyślij SMS o treści "BIELSKO" a oddzwonimy.

Praca dla Panów z racji specyfiki pracy.

Co oferujemy:

  • Stawka godzinowa + 18% premii
  • Wszystkie nadgodziny płatne 100%
  • Ekwiwalent za pranie odzieży: 110 zł
  • Umowa o pracę przez Agencję Pracy Tymczasowej (nr 24292)
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Karta Multisport – dbaj o formę
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna – Twoje zdrowie jest dla nas ważne

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Wsparcie linii produkcyjnej

Czekamy na Twoje zgłoszenie i do zobaczenia w pracy!

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544